אזרחי

למשפט האזרחי ענפים רבים המשתלחים אל תוך מגוון תחומים בחיינו. לרוב, הסכם נערך לכל הפחות בין 2 אנשים או יישויות ומשכך דיני החוזים נוגעים גם במגוון רחב של אוכלוסיות. הצדדים להסכם כפופים מאותו הרגע לדיני החוזים, ובהתאם לכך, נתונים גם להפרות חוזיות. 

למשרד שירות אזרחי וחוזי מקיף במגוון תחומים אזרחיים. המשרד שם לו כערך עליון שירות מקצועי ואמין ללקוחותיו.

תביעות כספיות

המשרד מעניק שירותים בכל הנוגע לתובענות כספיות. רוב התובענות האזרחיות הינם תביעות כספיות או כאלו שניתן להעריך את שווים בכסף. המקרה השכיח ביותר הוא הסכם חוזי אשר הופר על ידי אחד מהצדדים החתומים על ההסכם. בנוסף ומעבר להפרות חוזיות, קיימים תחומים נוספים במישור האזרחי אשר מגלות עילות תביעה כספיות או כאלו שניתן לאמוד את שווים לכסף. סמכות לדון בתביעות מסוג זה נתונה לביהמ"ש השלום או המחוזי תלוי בהתאם לשווי התביעה.

עריכת חוזים ובדיקת חוזים

המשרד מעניק שירותים בכל הנוגע לעולם החוזים ובניהם עריכת חוזים מותאמים אישית לדרישות הלקוח, בדיקת חוזים שנערכו שלא ע"י המשרד וניהול מו"מ עד הגעה להסכמות, ליווי צמוד ללקוח לכל אורך המו"מ ועד גמר הכנת הסכם, וטיפול במקרה של הפרת הסכם מרגע הייעוץ הראשוני ועד הטיפול המשפטי. 

ביטול חוזה

קיימים מקרים מסוימים בהם ניתן לבטל הסכם שנתם בין הצדדים כאשר הצד השני ביצע פעולה אשר על פי ההסכם נחשבת להפרה יסודית או הפרה רגילה ואותה הפרה לא תוקנה לאחר דרישה מהצד הנפגע.

חוק החוזים מעניק לצדדים אפשרות לבטל את החוזה אך גם בטרם הביטול, מעניק לצד המפר הזדמנויות לתקן את ההפרות בטרם הביטול. כך שלא תמיד ניתן לבטל במהרה או בדרך חלקה ויש דרכים מקובלים לעשות זאת. לשם כך, חשוב להתייעץ עם עו"ד מהתחום אשר יוכל ללוות אתכם בדרך הנכונה מבלי שיגרם לכם נזק.

ייצוג בערכאות משפטיות

למשרד ניסיון נרחב בתחום הליטיגציה. המשרד מעניק שירותי ליטיגציה נרחבים בכל התחומים האזרחיים תוך מתן שירות מקצועי, מסור וללא פשרות עד אשר הלקוח יקבל את התוצאה הטובה ביותר עבורו.

דברו איתנו

לקביעת פגישת ייעוץ או כל שאלה!

כתובתינו: רחוב פל-ים 2 א' "חלונות הסיטי" בניין אשל, קומה 2 חיפה 3309502